parallax background

Oddajemy naszą wiedzę i doświadczenie aktualnym i przyszłym kontrahentom


Dysponujemy siecią zaufanych i sprawdzonych dostawców, którzy mając na uwadze naszą długoletnią współpracę, traktują potrzeby naszych Klientów priorytetowo.

Aldazmet Invest to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, obsługi i organizacji systemów utrzymania ruchu i produkcji.

Od 2000 roku działamy w zakresie ścisłej współpracy i doradztwa w zakresie produkcji przemysłowej, motoryzacyjnej, spożywczej, górniczej i gospodarki komunalnej.

Wieloletnie potwierdzone doświadczenie i stała obecność na rynku pozwoliła nam wypracować model współpracy, który jest gotowy do obsługi produkcji i utrzymania ruchu w serwisie 24h na dobę.

W obecnej chwili razem z naszymi dostawcami i partnerami jesteśmy zaangażowanym zespołem w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań technicznych, chemicznych i obróbczych, które automatyzują, usprawniają i przyśpieszają procesy projektowania, opracowywania produkcji i utrzymania ruchu w przemyśle.

Działamy w zakresie:

  Przerabianie i dorabianie narzędzi oraz przyrządów wg. wskazań Klienta
  Sprzedaż chemii technicznej, klejów i preparatów
  Sprzedaż Normalii i elementów złącznych
  Sprzedaż narzędzi ręcznych dla przemysłu i energetyki
  Sprzedaż narzędzi skrawających i materiałów ściernych
  Sprzedaż narzędzi pneumatycznych i elektro wraz z osprzętem
Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doradztwo techniczne 24/7
parallax background

Ekologia i dbałość o środowisko naturalne jest dla nas podstawową wartością.


Wartość tą propagujemy i realizujemy dlatego też współpracujemy tylko z dostawcami, którzy w sposób szczególny traktują tę kwestię i dysponują odpowiednimi certyfikatami dla swoich produktów.

Zaufanie i szacunek


Współpraca z naszymi Kontrahentami i szacunek wobec nich to jedna z naszych dewiz.

Przykładamy wielką wagę do komunikacji zewnętrznej, przejrzystości naszych działań, tego czego wymaga od nas nowoczesny Kontrahent.

Jesteśmy bardzo elastyczni, szybko dostosowujemy plany działalności do konkretnej sytuacji i wymagań rynku. Co najważniejsze, dla naszych Klientów stawiamy na perfekcję, nie uznajemy półśrodków, kiedy podejmujemy się powierzonego nam zadania, to robimy to do końca

To co stanowi o unikalności naszej oferty to połączenie czterech rzeczy:

  Inteligentne wspomaganie klienta i opieka nad nim,
  Rozpoznanie potrzeb i dopasowanie do oczekiwań,
  Maksymalne zaangażowanie,
  Stała dostępność,

Podczas rozmowy z naszym nowym Kontrahentem, dokonujemy szczegółowej analizy jego działalności. Staramy się poznać dokładnie specyfikację jego procesów, charakter pracy, oczekiwania, tak aby móc zaproponować rozwiązania jak najlepiej dopasowane do jego potrzeb. To często wymaga czasu, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji bo potrafimy nim zarządzać optymalnie.

Dokładnie to czego oczekujesz


Dzięki naszemu zaangażowaniu współpracuje z nami dla Państwa ponad 100 dostawców

Nasze wieloletnie doświadczenie i działalność oraz współpraca z Krajowymi centrami obróbczymi umożliwia nam przyjęcie od Państwa, oraz terminowe wykonanie zlecenia dotyczącego przerobienia narzędzi, przyrządów do produkcji oraz utrzymania ruchu. Możemy to wykonać wg. Państwa projektu lub jedynie poprzez nakreślenie nam samego zamysłu.

Współpracujemy dla Państwa z dostawcami z branży narzędziowej, chemicznej, obróbki skrawaniem, normalii i elementów złącznych, a także systemów magazynowania i logistyki.